تغییر DNS برای ورود به بازی پابجی موبایل و کالاف دیوتی
1400/02/15
مدیر مطالب
تغییر DNS برای ورود به بازی پابجی موبایل و کالاف دیوتی
تغییر DNS برای ورود به بازی پابجی موبایل و کالاف دیوتی

در مقاله‌های گذشته به آموزش حل مشکلات پابجی در گیم لوپ پرداختیم و گفتیم که یکی از عواملی که مانع ورود بازیکنان به بازی می‌شود، تحریم‌هاست در این مقاله قصد نداریم به شما بگوییم DNS چیست؟ یا DNS چه‌کار می‌کند بلکه قصد داریم به شما آموزش دهیم برای ورود به بازی آنلاین چگونه DNS ویندوز را تغییر دهید.

 

تغییر DNS برای ورود به بازی در گیم لوپ

همان‌طور که می‌دانید نرم‌افزار گیم لوپ یکی از بهترین نرم‌افزارها است که به کمک آن بازی‌های اندروید همانند: پابجی موبایل یا کالاف دیوتی موبایل را می‌توانید اجرا کنید.

امروز افرادی زیادی در سراسر دنیا در بر روی گوشی هوشمند در حال انجام بازی‌هایی همانند: کالاف دیوتی موبایل و پابجی موبایل هستند و از تجربه چنین بازی‌هایی لذت می‌برند، اما برخی از افراد ممکن است تمایل داشته باشند، بازی را روی صفحه بزرگ‌تر بازی کنند یا برای تجربه حداکثر لذت بازی از ماوس و کیبورد به همراه سخت‌افزار قوی کامپیوتر استفاده کنند.

این دسته افراد اغلب از شبیه‌سازها استفاده می‌کنند که اکثر شبیه‌سازها مشکل خودشان را دارند اما شبیه ساز گیم لوپ نسبت به سایر نرم‌افزارها عملکرد بهتری دارد و در میان بازی‌های آن عناوین بسیار محبوبی وجود دارند. برای برخی از کاربران این سؤال مطرح می‌شود که: چرا نمی‌توانم وارد بازی‌های گیم لوپ شوم؟

این مشکل اغلب با تغییر DNS برطرف می‌شود که در این مقاله قصد داریم تغییر DNS برای ورود به بازی در گیم لوپ را آموزش دهیم با ما همراه باشید.

 

آموزش تغییر DNS برای ورود به بازی در گیم لوپ

 برای تغییر DNS برای ورود به بازی‌هایی همانند پابجی و کالاف دیوتی در گیم لوپ نیاز نیست مراحل سختی را طی کنید کافی است ابتدا وارد تنظیمات یا settings شوید و بعد از آن:

 • وارد بخش Network & Internet شوید.
 • بر روی Ethernet یا Wi-Fi (به نوع اتصال شما بستگی دارد برای اتصال بدون سیم باید گزینه وای فای را انتخاب) کنید
 • از میان شبکه‌هایی که وجود دارد، شبکه‌ای که آن متصل هستید را انتخاب کنید.
 • در پایین بخش IP Settings گزینه Edit قرار دارد آن را انتخاب کنید.
 • از بالاترین قسمت صفحه باز شده و زیر نوشته Edit IP settings باید گزینه Manual را انتخاب کنید.
 • تیک گزینه Ipv4 toggle را بزنید تا این گزینه فعال شود.
 • سپس باید آدرس‌هایی برای بخش‌های Preferred DNS و Alternate DNS انتخاب کنید که در ادامه به شما بهترین آدرس‌های DNS برای بازی در پابجی و کالاف دیوتی را می‌گوییم.
 • در نهایت گزینه Save را بزنید و سیستم خود را ری استارت کنید.

پس از انجام مراحل فوق DNS شما تغییر می کند و می‌توانید وارد بازی پابجی و کالاف دیوتی شوید و از بازی لذت ببرید.

 

تغییر DNS برای ورود به بازی در گیم لوپ: بهترین DNS برای گیم لوپ

از میان بهترین DNS ها برای بازی پابجی و کالاف دیوتی موبایل در گیم لوپ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

OpenDNS: یکی از بهترین DNS ها که می‌توانید برای غیر DNS برای ورود به بازی در گیم لوپ استفاده کنید، OpenDNS است که توسط شرکت عظیم سیسکو توسعه داده شده و گزینه مناسب برای گیمر هاست و از امنیت بالایی برخوردار است و سرورهای آن به شکل باید در فیلد Preferred DNS و Alternate DNS قرار بگیرند.

 • Preferred DNS: 208.67.222.222
 • Alternate DNS: 208.67.220.220

Cloudflare: شاید شما این DNS را با نام CloudFire نشناسید اما قطعاً 1.1.1.1 برای شما آشنا است این سرویس یکی از سریع‌تر DNS هاست که از آن می‌توانید استفاده کنید و قادر است سرعت اتصال شما با سرورهای بازی را افزایش دهد اطلاعات سرورهای CloudFire به شکل زیر باید در فیلد Preferred DNS و Alternate DNS قرار بگیرند.

 • Preferred DNS Server: 1.1.11
 • Alternate DNS Server: 1.0.0.1

Google DNS Servers: همان‌طور که از نامش پیداست این DNS توسط شرکت گوگل رونمایی شده و از سرعت بالایی برخوردار است و برای ورود به بازی پابجی موبایل در گیم لوپ می‌توانید از آن استفاده کنید، تنظیمات آن هم به شکل زیر است.

 • Preferred DNS Server: 8.8.8.8
 • Alternate DNS Server: 8.8.4.4

 

تغییر DNS برای ورود به بازی در گیم لوپ: نصب نرم افزار Dns Jumper

یکی از آسان‌ترین راه‌ها برای تغییر DNS برای ورود به بازی در گیم لوپ نصب نرم‌افزار Dns Jumper این نرم‌افزار برای سیستم‌عامل ویندوز به‌صورت رایگان عرضه‌شده و DNS هایی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم در آن وجود دارد و به‌آسانی از طریق Dns Jumper می‌توانید، DNS را تغییر دهید.


مقالات مشابه