درباره ما

شرکت سپید مانای ارتباطات با داشتن نیروی متخصص در زمینه های زیر مشغول به فعالیت میباشد:

خدمات پشتیبانی شبکه و کامپیوتر:

پشتیبانی نرم افزار شبکه:

پشتیبانی سخت افزار شبکه:

اولویت شرکت مهندسی فناوری اطلاعات سپید مانای ارتباطات (الو کمک)، ارائه خدمات شبکه در سریعترین زمان و بالاترین کیفیت استاندارد میباشد. همچنین ایجاد حس اطمینان و امنیت هنگامی که شما با کارشناسان با تجربه شروع به همکاری میکنید و با اطمینان خاطر، اطلاعات خود را در یک مکان امن ذخیره و آن را به طور فیزیکی ایمن نگه میدارید. ما معتقدیم که خدمترسانی سریع با مناسب ترین تعرفه نگهداری شبکه در این بخش از مهمترین فاکتورهایی است که برای شرکتها اهمیت فراوان دارد.

 

 

استفاده از خدمات

به منظور بهره گیری از خدمات پشتیبانی الو کمک، کافیست از سراسر کشور با شماره 09422033326 تماس حاصل فرمایید، بدیهی است خدمات الو کمک رایگان نیست و هزینه مکالمه با کارشناسان الوکمک توسط خرید شارژ در سامانه قابل پرداخت میباشد.

+10 سال تجربه
+1000 هزار مشتری فعال
+1 میلیون تماس پاسخ داده شده
فرهنگ الوکمک

الو کمک یک فرهنگ است. فرهنگی که در سالهای اخیر با توسعه زیرساخت های فناوری اطلاعات و ایجاد وابستگی به سیستم های سخت افزاری و نرم افزاری، با ظهور به موقع توانست جایگاه ویژه ای را در بین کاربران رایانه و تلفن همراه ایجاد نماید. فرهنگ آموزش و رفع مشکلات کامپیوتری توانسته، سطح علمی کاربران این مجموعه را ارتقاء دهد. رسالت الو کمک را می توان در دور کاری، صرفه جویی، آموزش حین کار، سرعت و دقت در عملکرد خلاصه نمود.

روابط پایدار با مشتریان

الو کمک مشاور شماست. ما با کیفیت ترین راهکارهای فنی را به شما ارائه می کنیم. از سال ها پیش رایانه کمک جهت کسب رضایت مشتریان تلاش زیادی کرده است و علاوه بر نظارت مستقیم بر خدمات ارائه شده به مشتریان، از انواع راه های ارتباطی توانسته بازخوردهای کاربران را مورد بررسی قرار دهد و این امر نگاهی بر ایجاد روابط پایدار با مشتریان این مجموعه دارد.